Arlanda kontakt

Administration

Lisbeth Andersson

Rektor vuxenutbildning Bromma & Arlanda

lisbeth.andersson@yrkesplugget.se

08 409 14 206

Transportteknik lärare
Georgis Makris

Programansvarig Transport

Georgis.Makris@yrkesplugget.se

072 853 30 49

Vanessa Emen Johansson

Studie- och yrkesvägledare

vanessa.emenjohansson@yrkesplugget.se

08 409 142 09

Marita Lieback

Koordinator

marita.lieback@yrkesplugget.se

08 409 14 203

Transport

Transportteknik lärare
Georgis Makris

Programansvarig Transport

Georgis.Makris@yrkesplugget.se

072 853 30 49

Mikael Jansson

Lärare transport

Mikael.Jansson@yrkesplugget.se

070 787 45 05

Rikard Högberg

Lärare transport

Rikard.Hogberg@yrkesplugget.se

072 853 30 95

Kari Seppälä

Lärare ttransport

kari.seppala@yrkesplugget.se

076 113 29 65

Bild saknas
Markku Suvento

Lärare transport

Markku.Suvento@yrkesplugget.se

072 371 56 23

Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076 113 29 64

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!









This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.