Arlanda kontakt

Administration

Björn Westholm

Rektor Yrkesplugget vuxenutbildning

björn.westholm@yrkesplugget.se

08-409 14 202

Bild saknas
Ronnie Gustafsson

Btr. Rektor Vuxenutbildning

ronnie.gustafsson@yrkesplugget.se

08-40914200

Transportteknik lärare
Georgis Makris

Programansvarig Transport

Georgis.Makris@yrkesplugget.se

072-853 30 49

Sabrina Cherif

Studie- & yrkesvägledare samt elevcoach

sabrina.cherif@yrkesplugget.se

08-409 14 209

Linda Johansson
Linda Johansson

Ekonomi/Administration

linda.johansson@yrkesplugget.se

08-409 142 06

Börje Lundén Marknadschef
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

+46 (0)73 529 59 90

Transport

Transportteknik lärare
Georgis Makris

Programansvarig Transport

Georgis.Makris@yrkesplugget.se

072-853 30 49

Mikael Jansson

Lärare transport

Mikael.Jansson@yrkesplugget.se

070-787 45 05

Rikard Högberg

Lärare transport

Rikard.Hogberg@yrkesplugget.se

072-853 30 95

Kari Seppälä

Transport Lärare

kari.seppala@yrkesplugget.se

076-1132965

Bild saknas
Markku Suvento

Lärare transport

Markku.Suvento@yrkesplugget.se

072-371 56 23

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!