Bromma

Administration

Björn Westholm
Björn Westholm

Rektor Yrkesplugget vuxenutbildning

björn.westholm@yrkesplugget.se

08-409 14 202

Maria Gahn

Studie- och yrkesvägledare

maria.gahn@yrkesplugget.se

08-409 14 209

Linda Johansson
Linda Johansson

Ekonomi/Administration

linda.johansson@yrkesplugget.se

08-409 142 06

Börje Lundén Marknadschef
Börje Lundén

Marknadschef

borje@yrkesplugget.se

+46 (0)73 529 59 90

Sabrina Cherif

Elevkoordinator

sabrina.cherif@yrkesplugget.se

08-409 14 200

Magnus Bergstrand

Lärare- Elevansvarig TPVUX

magnus@yrkesplugget

08-409 142 12

Programansvariga

Emma Wahlström
Emma Wahlström

Programansvarig transport

emma.wahlstrom@yrkesplugget.se

08-409 14 208

Nizar Ayad

Programansvarig Personbil & MC / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

072-8545613

Tomas Jansson

Programansvarig Bygg / Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Lärare

Nizar Ayad

Programansvarig Personbil & MC / Lärare

nizar.ayad@yrkesplugget.se

072-8545613

Robin Hessling

Lärare Personbil

robin.hessling@yrkesplugget.se

072-4529857

Leif Hedberg

Lärare Personbil

leif.hedberg@yrkesplugget.se

076-113 29 66

Anders Hermansson

Lärare- Elevansvarig MC

anders.hermansson@yrkesplugget.se

076-113 29 62

Stavros Mitsakis

Lärare MC

stavros.mitsakis@yrkesplugget.se

076-787 21 10

Jesper Ström

APL ansvarig Personbil

jesper.strom@yrkesplugget.se

076-768 89 90

Emma Wahlström
Emma Wahlström

Programansvarig transport

emma.wahlstrom@yrkesplugget.se

08-409 14 208

Sussi Mille

Lärare Transport

sussi.mille@yrkesplugget.se

073-693 36 18

Patrik Solder

Lärare Transport

patrik.solder@yrkesplugget.se

076-113 29 64

Mikael Färdig

Lärare Transport

mikael.fardig@yrkesplugget.se

076-811 91 00

Tomas Jansson

Programansvarig Bygg / Lärare

tomas.jansson@yrkesplugget.se

070-736 09 81

Stefan Christophs

Lärare bygg

stefan.christophs@yrkesplugget.se

070-242 63 32

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!