Uppsala

Administration

Linda Ekholm

Bitr. rektor & SYV

linda.ekholm@yrkesplugget.se

018 418 86 33

Sofie Yrkesplugget koordinator
Sofie Lendahl

Koordinator

sofie.lendahl@yrkesplugget.se

018 418 86 32

Skolsköterska Yrkesplugget
Caroline Wallin

Skolsköterska

caroline.wallin@yrkesplugget.se

072-8537921

Programansvariga

Lärare

Antoine Moubarak

Programansvarig / lärare fordon & transport

antoine.moubarak@yrkesplugget.se

073 674 39 59

Tiina Onkamo

Lärare SVA

tiina.onkamo@yrkesplugget.se

070 733 64 75

Serdar Doganay

Lärare fordon & transport

serdar@doganay@yrkesplugget.se

073 673 84 52

Tipsa oss på Yrkesplugget!

Vi gillar att få tips om hur vi kan utveckla vår verksamhet men också om sådant som är bra och fungerar.

Fyll i nedan uppgifter, ett svar kommer till dig inom kort!

Tack för ditt engagemang!









This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.